Odnowa w Duchu Świętym diecezji gliwickiej
 

Na początek * Wspólnoty * Wydarzenia * Świadectwa * Lektury * Linki * Teksty

[ Strona główna ]
[ Wspólnoty ]
[ Wydarzenia ]
[ Świadectwa ]
[ Lektury ]
[ Linki ]
[ Teksty ]
Teksty Do wydruku

Proroctwo s. Briedge McKenna, maj 2002, Częstochowa

"Powołałem was, wezwałem i zgromadziłem wokół siebie, ponieważ was kocham i pragnę, abyście na nowo otworzyli swoje serca dla Mnie. Przygotowuję was na wielkie dzieła. Nie tłumaczcie się, że nie potraficie mówić, ponieważ Ja będę mówił przez was. Pragnę się wami posługiwać okazując swą potęgę. Doświadczycie wiele cierpienia, ale obdarzę was także ogromną radością. Zostaniecie zaproszeni, by pójść ze Mną na Kalwarię i staniecie się wielkim światłem dla świata i narodów.

Pragnę dokonywać wielkich dzieł pośród was i zapraszam was, abyście posługiwali się darami Ducha Świętego, którymi was obdarzyłem. Wzywam was, abyście byli zjednoczeni ciałem i umysłem, kiedy będziecie Mi służyć, ponieważ potężnym znakiem działania naszego wroga jest brak jedności między nami.

Chcę wprowadzać porządek do waszych domów, gdyż tam również pragnę swojej jedności. Niech miłość płynąca z waszego serca będzie widoczna ku radości Ducha Świętego. Wielu z was będzie powołanych do głoszenia Mojego Słowa. Ponownie wzywam was do tego. Nie bójcie się tych, którzy będą się sprzeciwiać Moim Słowom, ponieważ dam wam moc i siłę tak, że nikt nie będzie mógł was zranić".

Mam przed oczami obraz pewnej góry. Z jej szczytu Pan pokazuje wam ogromny kraj pełen różnych pięknych kwiatów, a są nimi wielkie różnorodne dary. Bóg przypomina wam, że zły duch będzie się starał zniszczyć to piękno. Potem obraz ulega zmianie. Pan pokazuje wam teraz scenę z kobietą samarytańską i mówi:

"Spotkacie tę kobietę i wielu podobnych do niej ludzi, którzy są spragnieni, zalęknieni i głodni. Przyjdą do waszych wspólnot, ponieważ spędzili życie z daleka ode Mnie. Wzywam was dzisiaj, abyście byli liderami łagodności i współczucia. Z czułością i miłosierdziem postępujcie z tymi, którzy przyjdą Mnie szukać. Rozpoznajcie, że daję wam mojego Ducha nie po to, abyście Go zatrzymywali, ale byście szli i rozdawali Go innym. Będziecie świadkami wielkich nawróceń zrozumiecie wtedy miłosierdzie w całkiem nowy sposób. Bądźcie gotowi, szykujcie się każdego dnia przychodząc do Mnie, szukając mojego miłosierdzia i przebaczenia. Dzięki tej pokorze i otwartości na moje miłosierdzie, będziecie mogli stanąć wobec potęgi grzechu. Mój ludu, kocham was, będę wam błogosławił i udzielę wam wody żywej. Będę was posyłał, abyście byli świadkami mojej Dobrej Nowiny. Proszę was tylko o jedno: poddajcie Mi się na nowo, a Ja obdarzę was o wiele bardziej niż możecie to sobie wyobrazić".

Mam teraz przed oczami obraz Maryi Panny, która każdego z nas otacza swym płaszczem. I wzywa nas, abyśmy uświadomili sobie, że tylko w wielkiej pokorze przyjmuje się wielkość Boga. Maryja powołuje każdego z nas, abyśmy codziennie śpiewali Magnificat, ponieważ Ten, który jest wielki, także i dla nas uczynił wielkie rzeczy. Amen.

 

Na początek * Wspólnoty * Wydarzenia * Świadectwa * Lektury * Linki * Teksty